Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Громадські активісти навчались інструментам впливу... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів публікацій -> Каталоги

Портал "Громадський простір"

Портал "Громадський простір" - це багатофункціональний Інтернет-ресурс, що пропонує широкий спектр інтерактивних сервісів для підвищення ефективності роботи неурядових організацій України та сприяє активній співпраці в третьому секторі, взаємодії НУО з органами влади на регіональному та національному рівнях.

Основу роботи Порталу "Громадський простір" складає надання низки інформаційних, технологічних та консультативних послуг. Портал виконує роль акумулятора інформаційної, довідкової та консультативної інформації, що може бути використана представниками НУО, держави, бізнесу, ЗМІ та всіма, кого цікавлять питання розвитку третього сектору та громадянського суспільства.

Портал виступає майданчиком для висловлення думок та пропозицій громадськості, що зазвичай утворюють каталізатор позитивних змін у різних сферах українського суспільства.
Основу роботи Порталу "Громадський простір" складає надання таких послуг:

Інформаційні послуги

Новини - інформація про діяльність неурядових організацій та висвітлення дотичних до третього сектору тем. Можливість пошуку та перегляду новин з архіву за ключовими словами, періодом, автором повідомлення та іншими параметрами. Можливість експорту новин на сайти організацій-партнерів.

Календар подій - анонси подій, заходів для громадських організацій, оголошення про конкурси, тендери, програми навчання тощо.

Електронна Бібліотека - статті, публікації, звіти, проекти, плани та результати діяльності українських громадських організацій, корисна довідкова інформація.

Каталог веб-ресурсів - унікальна колекція веб-сайтів неурядових організацій, ЗМІ, органів влади, каталоги, словники, бази даних донорів, НУО-мереж.

Біржа праці - інформація про нові вакансії та резюме для роботи в третьому секторі України.


Інструменти

Біржа проектів - спрощена процедура підготовки, подання та розгляду проектів - безпосередньо від грантоотримувачів до грантодавців. Можливість додавати та редагувати в режимі "он-лайн".

Форум та опитування - можливість висловити свої погляди, зауваження та рекомендації з питань, важливих для представників третього сектору

Пошук - зручний інструмент для знаходження потрібної інформації


Сервіси технічної підтримки НУО

Хостінг - розміщення та адміністрування веб-сайтів громадських організацій України. Реєстрація імені домену в зоні civicua.org та інших зонах.

Веб-пошта - безкоштовна поштова скринька для громадських організацій України. Зручні настройки роботи.

Експорт новин - стрічка новин третього сектору на Вашому веб-сайті, автоматичне оновлення.

Текстова версія - швидкий доступ до ресурсів Порталу для користувачів з повільним Інтернет-доступом.

Cписки розсилок - безкоштовне створення та підтримка списків розсилок для представників неурядових організацій України.

Адреса порталу: www.civicua.org


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  11

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


  ADS:
веб-дизайн та хостинг
[ Andriy_BURDYK ]
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net