Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Президент вчинив замах на судову систему України: резонансний Указ

Проте резонанснішим є те, що дія суду скасовується з 14 жовтня, а умови функціонування двох інших - не визначено. Отож не тільки справа Президента, але й усі інші справи, у тому числі громадян проти органів влади, які знаходились у суді, розглядатись не можуть.

Також нагадаємо, що окружний адміністративний суд міста Києва розпочав свою роботу 1 жовтня, отож він діяв всього 14 днів.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 922/2008
 
Питання мережі та кількісного складу суддів адміністративних судів України
 
Відповідно до пункту 23 частини першої статті 106 Конституції України та частин першої - четвертої статті 20, частини другої статті 21 Закону України «Про судоустрій України» постановляю:
 
1. Ліквідувати окружний адміністративний суд міста Києва.
2. Утворити з 14 жовтня 2008 року:
Центральний окружний адміністративний суд міста Києва у кількості 37 суддів;
Лівобережний окружний адміністративний суд міста Києва у кількості 22 суддів.
3. Внести до Указу Президента України від 16 листопада 2004 року №1417 «Про утворення місцевих та апеляційних адміністративних судів, затвердження їх мережі та кількісного складу суддів» (зі змінами, внесеними Указом від 16 травня 2007 року №417) такі зміни:
1) абзац двадцять сьомий статті 1 визнати таким, що втратив чинність;
2) у додатку №1 до зазначеного Указу позицію «Окружний адміністративний суд міста Києва» замінити двома позиціями такого змісту:

«Центральний окружний адміністративний суд міста Києва
Голосіївський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський райони м.Києва
Лівобережний окружний адміністративний суд міста Києва
Дарницький, Деснянський, Дніпровський райони м.Києва»;

3) у розділі «Місцеві адміністративні суди» додатку №3 до зазначеного Указу позицію «Окружний адміністративний суд міста Києва» замінити двома позиціями такого змісту:

«Центральний окружний адміністративний суд міста Києва
37
м.Київ
Лівобережний окружний адміністративний суд міста Києва
22
м.Київ».

4. Цей Указ набирає чинності з дня опублікування.
 
Президент України Віктор ЮЩЕНКО
13 жовтня 2008 року
 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  11

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


  ADS:
веб-дизайн та хостинг
[ Andriy_BURDYK ]
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net