Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

В Донецьку обговорювали пропозиції щодо змін до Закону України

Під час роботи круглого столу були розглянуті питання щодо конституційних засад законодавства про освіту та їх втілення в новому проекті Закону України "Про вищу освіту", що був підготовлений експертами освітньої програми "Право та освіта" Міжнародного фонду "Відродження", а також представлені результати порівняльного аналізу освітніх стандартів України, Російської Федерації та країн ЄС.

Модерацію круголого столу здійснювала Ніна Миколаївна Ушакова, кандидат економічних наук, профессор, Голова Ради УАРМБО. Частина обговорень пройшла у форматі відеоконференції за участі Олега Ігоровича Шарова, проректора з навчальної роботи Університету економіки та права “КРОК”. Учасники заходу отримали сертифікати.

Під час неформальних обговорень після завершення офіційної частини круглого столу, своїми пропозиціями щодо розвитку освітньої галузі поділились представники Донецької громадської організації "Альянс" та Центру політологічних досліджень (м. Донецьк), які презентували діяльність нещодавно створеної Громадської мережі "Прозора освіта". Зокрема, було представлено Позиційний документ щодо розвитку механізмів залучення громадськості до формування та реалізації державної освітньої та наукової політики в Донецькій області, який влітку виносився на громадське обговорнення в Донецькому прес-клубі.

Разом з керівництвом УАРМБО було досягнуто згоди щодо співпраці в напрямку розвитку в Донецькій області органів громадського управління освітою, як це відбувається в усьому світі.

За більш детальною інформацією щодо діяльності Громадської мережі "Прозора освіта" звертатись до Сергія Бондаренка за телефоном: +38 (062) 311 15 70, е-поштою: alliancewatchdogs@gmail.com.

Джерело: Громадський простір


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  11

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


  ADS:
веб-дизайн та хостинг
[ Andriy_BURDYK ]
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net